KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12872140

nr 1287 2140

Etsning

Oidentifierad konstnär. Hamn motiv, signerad. 1881. Motivet: 59x26 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:01:49